Schema.org/MedicalEntity (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: status
ar: الحالة

en: Property
ar: الخاصية

en: warning
ar: تحذير

en: image
ar: صورة
