Schema.org/MedicalEntity (8.x-3.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: function
hi: फलन

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: status
hi: स्थिति

en: warning
hi: चेतावनी

en: image
hi: छवि

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
