Schema.org/MedicalEntity (8.x-3.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: @type
cs: Typ

en: status
cs: stav

en: Class
cs: Třída

en: description
cs: popisek

en: warning
cs: varování

en: image
cs: obrázek
