Schema.org Metatag (3.0.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: title
ka: სათაური

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Book
ka: წიგნი

en: category
ka: კატეგორია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Question
ka: შეკითხვა

en: text
ka: ტექსტი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: menu
ka: მენიუ

en: author
ka: ავტორი

en: image
ka: სურათი
