Schema.org Metatag (3.0.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: title
kk: аты

en: value
kk: мағына

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Category
kk: Категория

en: Book
kk: Кітап

en: category
kk: категориясы

en: Text
kk: Текст

en: Question
kk: Сұрақтар

en: menu
kk: мәзір

en: Rating
kk: Рейтинг

en: language
kk: Тіл
