Schema.org Metatag (3.0.1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: title
af: titel

en: value
af: waarde

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Place
af: Plek

en: Category
af: Kategorie

en: Book
af: Boek

en: category
af: kategorie

en: Question
af: Vraag

en: Review
af: Hersiening

en: language
af: taal
