Schema.org Metatag (3.0.2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Category
az: Kateqoriya

en: Book
az: kitab

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Text
az: Mətn

en: Duration
az: Müddət

en: menu
az: menyu

en: author
az: müəllif

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Select
az: Seçin

en: About
az: Haqqında

en: Boolean
az: Məntiq

en: language
az: dil
