Schema.org Metatag (3.0.2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Category
eo: Kategorio

en: Book
eo: Libro

en: category
eo: kategorio

en: Text
eo: Teksto

en: Question
eo: Demando

en: menu
eo: menuo

en: image
eo: bildo

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Boolean
eo: Bulea valoro

en: language
eo: lingvo
