Schema.org Metatag (3.0.2) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: title
eu: izenburua

en: value
eu: balioa

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: breadcrumb
eu: Ogia-apurrak

en: Number
eu: Zenbakia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Category
eu: Kategoria

en: Book
eu: Liburua

en: category
eu: kategoria

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: name
eu: izena

en: Question
eu: Galdera

en: email
eu: eposta

en: text
eu: testua

en: Duration
eu: Iraupena

en: menu
eu: menua

en: author
eu: egilea

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: image
eu: irudia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Organization
eu: Erakundea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: location
eu: kokapena

en: The name of the item.
eu: Elementuaren izena

en: language
eu: hizkuntza
