Schema.org Metatag (3.0.2) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: value
mn: утга

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: logo
mn: Лого

en: Number
mn: Дугаар

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Place
mn: Байршил

en: Category
mn: Ангилал

en: Book
mn: Ном

en: False
mn: Худал

en: Text
mn: Текст

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: menu
mn: цэс

en: image
mn: зураг

en: language
mn: хэл
