Schema.org Metatag (3.0.2) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: title
sk: názov

en: value
sk: hodnota

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: breadcrumb
sk: navigácia

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Place
sk: Miesto

en: Category
sk: Kategória

en: Book
sk: Rezervácia

en: category
sk: kategória

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Event
sk: Podujatie

en: Question
sk: Otázka

en: Expires
sk: Vyprší

en: Duration
sk: Trvanie

en: author
sk: autor

en: price
sk: cena

en: duration
sk: trvanie

en: image
sk: obrázok

en: Review
sk: Prehľad

en: Select
sk: Zvoľte

en: Organization
sk: Firma

en: About
sk: Informácie o

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: language
sk: jazyk

en: currency
sk: mena

en: Offer
sk: Ponuka
