Schema.org Metatag (3.0.2) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: title
ta: தலைப்பு

en: value
ta: மதிப்பு

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: None
ta: இல்லை

en: logo
ta: சின்னம்

en: Number
ta: எண்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Country
ta: நாடு

en: Place
ta: இடம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Book
ta: நூல்

en: category
ta: பிரிவு

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Text
ta: உரை

en: Question
ta: கேள்வி

en: text
ta: உரை

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: menu
ta: பட்டியல்

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: width
ta: அகலம்

en: height
ta: உயரம்

en: image
ta: படம்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: About
ta: பற்றி

en: Boolean
ta: பூலியன்

en: language
ta: மொழி
