Schema.org Metatag (3.0.3) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: category
kn: ವರ್ಗ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: menu
kn: ಮೆನು

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
