Schema.org Metatag (3.0.3) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Book
gu: પુસ્તક

en: category
gu: શ્રેણી

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Text
gu: લખાણ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: author
gu: લેખક

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Boolean
gu: બૂલિયન
