Schema.org Metatag (3.0.3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: title
nn: tittel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Category
nn: Kategori

en: Book
nn: Bok

en: Event
nn: Hending

en: Answer
nn: Svar

en: menu
nn: meny

en: image
nn: bilete

en: Rating
nn: Karakter
