Schema.org Metatag (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Logo
sr: Лого

en: Review
sr: Провера података
