Schema.org Metatag (8.x-1.5) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: menu
pa: ਮੇਨੂ
