Schema.org Metatag (8.x-1.6) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Question
bn: প্রশ্ন

en: Logo
bn: লোগো

en: Location
bn: অবস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে

en: language
bn: ভাষা
