Schema.org Metatag (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: title
gl: título

en: value
gl: valor

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Category
gl: Categoría

en: category
gl: categoría

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: name
gl: nome

en: Question
gl: Pregunta

en: Logo
gl: Logotipo

en: Location
gl: Localización

en: Address
gl: Enderezo

en: email
gl: correo electrónico

en: text
gl: texto

en: menu
gl: menú

en: author
gl: autor

en: price
gl: prezo

en: address
gl: enderezo

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: image
gl: imaxe

en: Review
gl: Revisión

en: About
gl: Información

en: Rating
gl: Valoración

en: location
gl: ubicación

en: language
gl: idioma
