Schema.org Metatag (8.x-1.7) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Category
os: Категори
