Schema.org Metatag (8.x-1.8) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Logo
am: አርማ

en: Location
am: ቦታ

en: menu
am: ምናሌ

en: language
am: ቋንቋ
