Schema.org Metatag (8.x-1.8) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Development
mg: Fivoarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: language
mg: fiteny
