Schema.org Metatag (8.x-1.8) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: value
ne: मान

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Text
ne: अक्षर

en: Question
ne: प्रश्न

en: Logo
ne: ब्याज

en: Location
ne: स्थान

en: menu
ne: आज्ञावली

en: image
ne: तस्विर

en: About
ne: बारेमा

en: language
ne: भाषा
