Schema.org Metatag (8.x-1.8) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: title
si: මාතෘකාව

en: value
si: අගය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Text
si: වගන්ති

en: image
si: රූපය
