Schema.org Metatag (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Place
my: နေရာ

en: Book
my: စာအုပ်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: author
my: စာရေးသူ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: About
my: အကြောင်း
