Schema.org Metatag (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Text
sr: Текст

en: Review
sr: Провера података
