Schema.org Metatag (8.x-2.1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: value
bs: vrijednost

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Category
bs: Kategorija

en: Book
bs: Knjiga

en: category
bs: kategorija

en: Event
bs: Događaj

en: Text
bs: Tekst

en: Question
bs: Pitanje

en: menu
bs: meni

en: language
bs: jezik
