Schema.org Metatag (8.x-2.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Number
cy: Rhif

en: - None -
cy: - Dim -

en: Country
cy: Gwlad

en: Category
cy: Categori

en: Book
cy: Llyfr

en: category
cy: categori

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Text
cy: Testun

en: Question
cy: Cwestiwn

en: menu
cy: dewislen

en: image
cy: delwedd

en: Select
cy: Dewis

en: Rating
cy: Amcangyfrif

en: language
cy: iaith
