Schema.org Metatag (8.x-2.1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Category
jv: Kategori

en: Book
jv: Buku

en: category
jv: kategori

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Text
jv: Teks

en: Question
jv: Pitakonan

en: image
jv: gambar

en: About
jv: Ngenani

en: language
jv: basa
