Schema.org Metatag (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Category
sq: Kategoria

en: Book
sq: Libri

en: category
sq: kategoria

en: URL
sq: Adresa URL

en: Question
sq: Pyetja

en: About
sq: Informacione

en: language
sq: gjuha
