Schema.org Metatag (8.x-2.2) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Place
bg: Място

en: Category
bg: Категория

en: Book
bg: Книга

en: category
bg: категория

en: Text
bg: Текст

en: Question
bg: Въпрос

en: email
bg: Ел. поща

en: Duration
bg: Период

en: menu
bg: меню

en: image
bg: изображение

en: about
bg: Относно

en: Select
bg: Избери

en: Rating
bg: Рейтинг

en: language
bg: език
