Schema.org Metatag (8.x-2.3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Book
bo: དེབ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: menu
bo: འདེམས་བྱང

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: image
bo: པར་རིས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: language
bo: སྐད་རིགས
