Schema.org Metatag (8.x-2.3) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: value
te: విలువ

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Number
te: సంఖ్య

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Country
te: దేశం

en: Category
te: వర్గం

en: Book
te: పుస్తకం

en: category
te: వర్గం

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Duration
te: నిడివి

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి

en: language
te: భాష
