Schema.org Metatag (8.x-2.4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Category
ast: Categoría

en: Book
ast: Llibru

en: category
ast: categoría

en: Text
ast: Testu

en: Question
ast: Entruga

en: text
ast: testu

en: menu
ast: menú
