Schema.org Metatag (8.x-2.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: title
fil: pamagat

en: value
fil: halaga

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: - None -
fil: - Wala -

en: Book
fil: Aklat

en: language
fil: wika
