Schema.org Metatag (8.x-2.6) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: value
ug: قىممىتى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: - None -
ug: يوق

en: Book
ug: كىتاپ

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: text
ug: تېكىست

en: menu
ug: تىزىملىك

en: image
ug: رەسىم

en: About
ug: ھەققىدە

en: language
ug: تىل
