Schema.org - PublicationIssue (1.0.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: url
ja: URL

en: description
ja: 説明

en: author
ja: 投稿者

en: duration
ja: 期間

en: image
ja: 画像

en: language
ja: 言語
