Schema.org - PublicationIssue (1.0.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: name
sv: namn

en: description
sv: beskrivning

en: author
sv: författare

en: image
sv: bild

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: language
sv: språk
