Schema.org - PublicationIssue (1.0.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: name
vi: tên

en: description
vi: mô tả

en: author
vi: tác giả

en: image
vi: hình ảnh

en: language
vi: ngôn ngữ
