Schema.org - PublicationIssue (1.0.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: name
da: navn

en: description
da: beskrivelse

en: author
da: forfatter

en: duration
da: varighed

en: image
da: billede

en: about
da: om

en: language
da: sprog
