Schema.org - PublicationIssue (1.0.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: name
fa: نام

en: description
fa: توضیحات

en: author
fa: نویسنده

en: duration
fa: مدت

en: image
fa: تصویر

en: language
fa: زبان
