Schema.org - PublicationIssue (1.0.7) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: description
fi: kuvaus

en: author
fi: kirjoittaja

en: duration
fi: Kesto

en: image
fi: kuva

en: language
fi: kieli
