Schema UI (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Core
et: Tuum

en: Key
et: Võti

en: Schema
et: Skeem

en: Cardinality
et: Võimsus
