Schema UI (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Core
lv: Kodols

en: Key
lv: Atslēga

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte
