Schema UI (1.2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Core
ar: النواة

en: Fields
ar: الحقول

en: Table
ar: جدول

en: Key
ar: المفتاح

en: Cardinality
ar: رئيسي
