Schema UI (1.2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Core
cs: Jádro

en: Fields
cs: Pole

en: Table
cs: Tabulka

en: Key
cs: Klíč

en: Schema
cs: Schéma
