Schema UI (1.2.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Core
cy: Craidd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Table
cy: Tabl

en: Key
cy: Allwedd
