Schema UI (1.2.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Core
de: Kernsystem

en: Fields
de: Felder

en: Table
de: Tabelle

en: Key
de: Schlüssel

en: Cardinality
de: Kardinalität

en: Tables
de: Tabellen
