Schema UI (1.2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Core
el: Πυρήνας

en: Fields
el: Πεδία

en: Table
el: Πίνακας

en: Key
el: Κλειδί
