Schema UI (1.2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Core
fa: هسته

en: Fields
fa: فیلدها

en: Table
fa: جدول

en: Key
fa: کلید
